Hakkımda

Burcu Üstad Arda Ananası
Profesyonel Diyetetik Hizmeti

Hakkımda

Merhaba, ben Burcu Üstad Arda. 2019 yılında İstanbul Medipol Üniversitesi'nden Beslenme ve Diyetetik Bölümünden mezun oldum. Ayrıca 2020 yılında Rehberlik ve Psiklojik Danışmanlık bölümünden çift anadal programı ile mezun oldum. Danışanlarıma Levent Bayındır Tıp Merkezinde hizmet veriyorum.

Her zaman memnuniyet

Kişiye özel hazırladığım diyet listesi, Psikolojik Danışmanlık, düzenli takipler ve bana her zaman ulaşabildiğiniz whatsapp hattım ile danışanlarıma her zaman mutlu programlar sunuyorum. Özel tarifler ve kişiye özel beslenme programı ile sağlığınıza kavuşmak artık çok kolay!

İdeallerim ve Değerlerim

Vizyonum & Misyonum

Danışanlarım ile klasik rutin diyetlerin dışına çıkıp, kişinin karakterine, damak tadına ve hatta günlük rutinine uygun diyet yazarak, diyeti korkulacak bir şey olmaktan çıkarıyorum. Danışanlarımın diyetlerini yapılacak bir iş, çekilecek bir dert olarak görmedikleri için, sağlıklı yaşam alışkanlıklarını çok daha mutlu ve kolay kazanıyorlar.

Aynı zamanda psikolojik danışman olduğum için danışanlarımı çok daha rahat anlayıp iletişim kurabiliyorum. İdealist bir diyetisyen & psikolojik danışan olarak çalıştığım için, hazırladığım programlar kişilerin sadece bedenlerine değil, aynı zamanda ruhlarına da bu alışkanlıkları kazandırıyor.

  • Kişiye özel, günlük rutin ve isteklerinize uygun beslenme programı.
  • Bölgesel zayıflama desteği ile ideal vücudunuza daha kolay erişin.
  • Özel tarifler ve prebiyotik desteği ile kolay beslenme düzeni alışkanlıkları.
Randevu Al
Shape Shape
online randevu al

Whatsapp'tan veya online randevu alabilirsiniz!

  • Levent Diyetisyen Randevu
  • Levent Diyetisyen Whatsapp